Dostrój się do stanu zdrowia - darmowy test on-line
PL EN DE
 
 
 
  Strona główna
  Akademia Dźwięku - opinie
       O twórcy
      Muzykoterapia Dogłębna
       Koncerty Uzdrawiające
      Kalendarz wydarzeń

  Kursy Certyfikowane/Seminaria
  Dostrój się do stanu zdrowia
   Sklep - Kamertony / CD / Książki
  Media / Prasa  / Artykuły

  Badania / Baza wyników
  Ośrodki MDK, Rekomendacje

  Galeria
  Pytania
  Kontakt
 
 

O twórcy...

 

                   Dr Barbara Angel [Romanowska] jest znaną na świecie naturoterapeutką, kompozytorką i wokalistką, autorką metody Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa oraz twórczynią Akademii Dźwięku (Polska, Europa) i Tune & Heal (USA). Wydała wiele płyt z muzyką oraz kilka książek w różnych językach. Jest laureatką światowych festiwali, m.in. Hollywood International WIND Film Festival, Christian Film Festival (CFF), Humanitarian Awards, International Songwriting Competition, En Sound Music Awards i innych. Pseudonim "Angel"(Anioł) nadali jej ludzie, dlatego koncertuje i naucza swej metody na świecie jako Barbra Angel.

                  Urodziła się tego samego dnia i miesiąca co W.A. Mozart i już od najmłodszych lat wykazywała indywidualny, metafizyczny kontakt z muzyką, dzięki absolutnemu słuchowi. Edukację muzyczną rozpoczęła od gry na skrzypcach i fortepianie, a następnie kontynuowała ją w klasie altówki oraz śpiewu. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Katowicach wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na dwóch kierunkach: Kompozycji-Aranżacji oraz Wokalistyki. Posiada także tytuł doktora Filozofii w Naturopatii (PULC Kalifornia, USA).
                 Występowała na wielu scenach świata, jednak ostatnie piętnaście lat poświęciła na koncerty uzdrawiające, wykłady o mocy dźwięku oraz kursy wg swojej metody Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej z akredytacją MEN (Tune & Heal w USA).Aktywnie wspomaga też kliniki w Europie oraz organizację non - profit z Kalifornii, USA- Heartland Coalition.

                 Jej misja Tune & Heal (Dostrój - Wylecz), to połączenie Muzykoterapii Dogłębnej - Komórkowej, popartej prawami fizyki i badaniami nad dźwiękiem, Medytacji Rezonansowej oraz Sztuki Uzdrawiającej (obrazy energetyczne). Odpowiednio dobrane częstotliwości fali, dzięki zastosowaniu REZONANSU, pokonują problemy natury psychicznej człowieka, relaksują i uspakajają, jak również odżywiają i regenerują komórki ciała fizycznego, dostrajając organy wewnętrzne/emocje do stanu zdrowia. Następuje jednoczesne uzdrowienie ciała, umysłu i ducha za pomocą rezonansu (wibracji). W połączeniu z siłą V Elementów Chińskiej Medycyny, dźwięku, koloru, czy częstotliwości centrów energii w ciele człowieka z jego pięcioma zmysłami, dochodzi do dostrojenia ciała fizycznego i emocjonalnego do stanu balansu.

 

Dr Angel oferuje wiele dróg uzdrowienia i nauki samoleczenia:

1. Indywidualne lub grupowe sesje
Istnieje wiele technik wg metody dr Angel, pomagających w różnych dolegliwościach i przywracających spokój oraz radość życia. Sesje uwalniają od bólu fizycznego, stresu, napięcia, niepokoju, czy zmęczenia. Balansują meridiany i centra energii, eliminują bóle pleców i mięśni. Działają odmładzająco (naprawa uszkodzeń DNA 528Hz), poprawiają urodę (skóra/włosy 32Hz), czy pomagają zrzucić wagę (dostrojona częstotliwość komórek tłuszczowych). Są bardzo pomocne w powrocie do zdrowia w chorobach onkologicznych i problemach psychicznych (depresja). Oczyszczają umysł, przynoszą nadzieję i radość.B arbra Angel przyjmuje osobiście głównie w San Diego -Kalifornia, ale poleca swych certyfikowanych asystentów i terapeutów w całej Europie, czy USA. Aby się zapisać, kliknij KONTAKT lub znajdź terapeutę TUTAJ.

2. Akademia Dźwięku (Polska, Europa) oraz Tune & Heal(USA) -W arsztaty, Kursy Certyfikowane kursy Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej z akredytacją MEN są dostępne dla studentów metody dr Romanowskiej-Angel w Europie (Akademia Dźwięku) i USA (Tune&Heal) każdego roku. Aby zostać terapeutą dźwięku na poziomie komórkowym, należy ukończyć cztery stopnie kursu certyfikowanego. Dr Barbra Angel prowadzi także warsztaty, m.in.:

- Medytacja Rezonansowa (szybkie przyciąganie celów życiowych)
- Komórkowe działanie wibracji odmładzających -
skóra i włosy
- Gotowanie według
V Elementów - frekwencje żywności
-
Intuicyjna Świadomość - dostrój się do ścieżki prowadzenia
- Rezonans w miłości- z
najdź partnera, który rezonuje z Tobą

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Kliknij na KALENDARZ, by zobaczyć najbliższe wydarzenia.

3. Koncerty Uzdrawiające
Koncerty uzdrawiające to wielkie przeżycie, ogrom emocji, które pomagają w powrocie do zdrowia. Wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera, niesie za sobą wyrównanie poziomu energii w organizmie, oczyszczenie ze złogów, toksyn, przywrócenie harmonii i spokoju, a nawet uzdrowienie z chorób. Specjalnie dobrane utwory czy piosenki, zapadają głęboko w podświadomość, i kiedy nawet po powrocie z koncertu szybko zapominamy gdzie byliśmy, to dźwięki rozpoczęły już programu zdrowienia i wewnątrz organizmu dokonują się pozytywne zmiany. Każdy doświadcza poruszenia i rozproszenia stagnacji, zmiany smutku na poczucie radości, zmęczenia na powrót sił witalnych. Od 2003 Barbra Angel zagrała setki koncertów dla lekarzy, uzdrowicieli, artystów, ośrodków zdrowia, kliniki wszystkich zainteresowanych siłą leczenia dźwiękiem. Aby dołączyć do kolejnego jej koncertu lub zorganizować własny prywatny, kliknij KONTAKT.

4. Uzdrawiająca sztuka i moda
Kolor i kształt posiada własną frekwencję, oddziałującą na troistą naturę człowieka: ciało-umysł-duch. By żyć w harmonii z otoczeniem i rezonować z częstotliwością miłości oraz zdrowia, Barbra Angel stworzyła Tune&Heal (Dostój-Wylecz),energetyczne obrazy które leczą, kiedy słuchała swojej uzdrawiającej muzyki. Dzięki zastosowaniu ulubionego obrazu z jej kolekcji, tworzymy rezonans pozytywnej energii we własnym życiu. Można użyć zarówno ubrań z energetyczną siłą lub zawiesić na ścianie obraz z wibracją jakiej potrzebujemy, pić z kubka czy spać na poduszce z nadrukiem. Za pomocą umieszczenia w otoczeniu specyficznej częstotliwości, której potrzebujemy, nasz nastrój dostroi się do stanu zdrowia wraz z organami wewnętrznymi i emocjami. Poczujemy się lepiej i ujrzymy zmianę w życiu! By dowiedzieć się więcej lub przejść do zakupu odzieży czy obrazów z kolekcji energetycznej wybierz
BUTIK .

Barbra Angel uzdrawia ludzi na całym świecie. Kształci też kolejnych nauczycieli swojej metody. Zadaniem jej misji jest kreatywna siła wnosząca balans, zdrowie i szczęście do życia innych, samouzdrowienie i samoświadomość. Dołącz do jej grupy, by zostać nauczycielem, stworzyć swój ośrodek z jej metodą lub spotkać ją na kolejnym koncercie czy kursie - www.BarbraAngel.com, www.AkademiaDzwieku.com, www.TuneHeal.com